Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Екстра цврст гел за коса LAKME 150мл

Цена: 290 ден

Најавете се за салонска цена

максимално зацврстување: долготрајност и отпорност на влага

SKU: LS003 Category: Tags: , , ,

Ултимативна дефиниција.
Не остава остатоци и лесно се измива.

ЦВРСТИНА: 4
ТИП НА КОСА: За сите типови коса
МИРИС: Зелен дрвенест

Активни состојки:
Антиоксидантен комплекс од семки од грозје: Природна бариера за заштита на
структурата од штетното дејство на слободните радикали. УВ заштита. Термичка заштита. Заштита на бојата.
Високо технолошки смоли дизајнирани за максимално зацврстување: долготрајност и отпорност на влага

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Нанесете од гелот на влажна коса и направете бранови со помош на шноли.
По сушењето ќе имате перектни бранови со природен сјај.

УПОТРЕБА: Нанесете на влажна коса и обликувајте со прсти.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Екстра цврст гел за коса LAKME 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Екстра цврст гел за коса LAKME 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top