Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Спреј за расчешлување на заплеткана коса (двофазен) LAKME 100мл

Цена: 240 ден

Најавете се за салонска цена

ја прави косата мека и свилена (без да ја измрси) и ја штити од надворешни влијанија 

Инстант двофазен кондиционер со 2 функции: 

 

  1. Ја отплеткува косата
  2. Го потхранува влакното

 

Комбинација на протеини и активни состојки што ја отплеткуваат дури и најоштетената коса и

ја прават мека и свилена, без да се измрси. Влакното е сјајно и заштитено од надворешни агресори.

Помазна, посјајна коса, што лесно се чешла.

 

Употреба: нанесете на влажна, исфротирана коса. Не се измива.

Се користи и за дневно освежување на косата (може да се нанесува на сува коса).

pH 3.00

Product Cat

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Спреј за расчешлување на заплеткана коса (двофазен) LAKME 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Спреј за расчешлување на заплеткана коса (двофазен) LAKME 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top