Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Фибер паста за волумен и цврст изглед LAKME 100мл

Цена: 340 ден

Најавете се за салонска цена

фиброзна паста за ултра волумен, одвојува и зацврстува (ориентален мирис)

SKU: LS019 Category: Tags: , ,

Фиброзна еластична паста за финално обликување.

Предности: Ултра волумен, одвојува и зацврстува.
Цврстина: 2

Тип на коса: За сите типови на коса.
Ориентален мирис на кардамон на цветни основа од каранфил и здравец.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фибер паста за волумен и цврст изглед LAKME 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фибер паста за волумен и цврст изглед LAKME 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top