Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Восок за бушав изглед со мат ефекти LAKME 50мл

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена

еластичен мат восок за флексибилно зацврстување (одличен за кратка коса)

SKU: LS017 Category: Tags: , ,

Еластичен мат восок за креирање на бушав изглед.
Мат ефект. Флексибилно зацврстување.
Уникатен комплекс: со анти-оксиданти од грозје (за заштита на кератинот)
и витамин Е (заштита на керамидот). Ја штити косата од УВ зраци и топлина (пеглање, виткање, фенирање).
Тип на коса: одличен за кратка коса.
Цврстина: 3

СТИЛСКИ СОВЕТ: Размачкајте мала количина на прстите и обликувајте го со врвот на прстите,
потоа нанесете на сува коса. Растресете за безгрижен ефект.
Ја штити бојата на косата.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Восок за бушав изглед со мат ефекти LAKME 50мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Восок за бушав изглед со мат ефекти LAKME 50мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top