Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Хидратантен гел за локни (немасен) KAYPRO 200мл

Цена: 360 ден

Најавете се за салонска цена

благ зацврснувач за локни и талси (не ја масти косата)

Хидратантен гел за свилени локни и таласи.

  • Го потхранува влакното
  • Не ја масти косата (Oil no oil)
  • Не се измива

 

Цврстина: 3

Product Cat

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидратантен гел за локни (немасен) KAYPRO 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидратантен гел за локни (немасен) KAYPRO 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top