Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Хидратантен гел за локни (немасен) KAYPRO 200мл

Цена: 360 ден

Најавете се за салонска цена

благ зацврснувач за локни и талси (не ја масти косата)

SKU: KP096 Категории , , , Ознаки: , ,

Хидратантен гел за свилени локни и таласи.

  • Го потхранува влакното
  • Не ја масти косата (Oil no oil)
  • Не се измива

 

Цврстина: 3

Product Cat

,

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top