Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Тонизирачки црн шампон со јаглен 250мл

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: BC032 Категории , , Ознаки: , , ,

Формула богата со витамини, минерали и антиоксиданти. И дава сјај и ја тонизира белата/седа коса, елиминирајќи ги жолтите тонови.

Scroll to top