Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

3% хидроген за лице: веѓи, трепки и брада Refectocil 100мл

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

нежен за чувствителната кожа околу очите и лицето (против иритација и алергии)

Нежен за чувствителната кожа околу очите и лицето.

Не предизвикува иритација, црвенила и алергии.

Product Cat

,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3% хидроген за лице: веѓи, трепки и брада Refectocil 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3% хидроген за лице: веѓи, трепки и брада Refectocil 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top