Шампон за руса коса LAKME 300мл

тонизирачки шампон за природно руси, боени или бели коси (ги елиминира жолтите тонови)

 

SKU: LT024 Категории: Tags: , ,
Сподели

Тонизирачки шампон за природно руси, боени или бели коси. Ги елиминира жолтите
тонови и спречува појава на несакани топли тонови. Ја оживува и дава сјај на косата.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко
во влакното враќајќи го оптималното ниво на хидратација.
Косата го обновува својот баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ. БЕЗ ПЕГ. БЕЗ МИНЕРАЛНИ МАСЛА.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Екстракт од седеф: мекост, хидратација и интензивен сјај.
Катјонски полимер од растително потекло: Ултра мека коса и заштитен скалп.

 

Шампон за руса коса LAKME 300мл
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.