Anti-Yellow (Органски) шампон против жолтило INSIGHT 400мл.

Специјално наменет за природни, боени или бланширани руси коси. Против жолти и портокалови тонови.

 

SKU: IE059/2 Categories: , , Tags: , ,
Сподели

Специјално наменет за природни, боени или бланширани руси коси.

Нежно чисти и дава сјај на светлите руси тонови. Го неутрализира несаканото жолтило!

Никел тестиран! 

Содржи органски камилица, мед и лимон.

Се нанесува на влажна коса, се масира на покритичните места и се плакне (по 2-3 мин).

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Anti-Yellow (Органски) шампон против жолтило INSIGHT 400мл.
Product Cat

Brand

Insight

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.