Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

KAY SUN хидратантен шампон 300мл.

Цена: 240 ден

Најавете се за салонска цена

Хидратантен шампон за нега на коса пред и по сончање.

SKU: KP120 Категории , , , Ознаки: , ,

Хидратантен шампон збогатен со масло од Монои за сите типови на коса.

Нежно ја чисти косата и и дава влажност.

Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне. Погоден за секојдневна употреба.

 

Product Cat

Вие исто така би сакале…

Scroll to top