KAY SUN хидратантен шампон 300мл.

Хидратантен шампон за нега на коса пред и по сончање.

Сподели

Хидратантен шампон збогатен со масло од Монои за сите типови на коса.

Нежно ја чисти косата и и дава влажност.

Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне. Погоден за секојдневна употреба.

 

KAY SUN хидратантен шампон 300мл.
Product Cat

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.