Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органски шампон против опаѓање на коса INSIGHT 900мл.

Цена: 360 ден

Најавете се за салонска цена

Шампон кој со својата формула го зајакнува коренот и спечува опаѓање на косата.

SKU: IE064/1 Категории , , Ознаки: , ,

Шампон кој со својата формула го зајакнува коренот и спечува опаѓање на косата.

Збогатен со органски екстракти од див костен, ментол, гуарана и ехинацеа.

Не содржи СЛС, минерални масла, парабени, силикони, вештачки бои и мириси кои можат да предизвикаат алергиски реакции.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

За најдобри резултати се препорачува да се користи во комбинација со INSIGHT лосион против опаѓање

Product Cat

Brand

Insight

Вие исто така би сакале…

Scroll to top