Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органски серум против опаѓање на коса INSIGHT 100мл.

Цена: 380 ден

Најавете се за салонска цена

Третман за зајакнување на коренот и спечува опаѓање на косата.

Третман за зајакнување на коренот и спечува опаѓање на косата.

Збогатен со органски екстракти од див костен, ментол, гуарана и ехинацеа.

Се нанесува по миењето со шампонот и не се плакне.
Интензивен третман: 3х неделно, 3 недели
Превентивен третман: 1-2х неделно, 5-6 недели

 

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органски серум против опаѓање на коса INSIGHT 100мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органски серум против опаѓање на коса INSIGHT 100мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top