Органски шампон против опаѓање на коса INSIGHT 400мл.

Шампон кој со својата формула го зајакнува коренот и спечува опаѓање на косата.

Сподели

Шампон кој со својата формула го зајакнува коренот и спечува опаѓање на косата.

Збогатен со органски екстракти од див костен, ментол, гуарана и ехинацеа.

Не содржи СЛС, минерални масла, парабени, силикони, вештачки бои и мириси кои можат да предизвикаат алергиски реакции.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

За најдобри резултати, шампонот користете го во комбинација со серумот против опаѓање од INSIGHT.

Органски шампон против опаѓање на коса INSIGHT 400мл.
Product Cat

Brand

Insight

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.