Органски шампон против наелектризирана коса INSIGHT 900мл.

Цена: 340 ден

Најавете се за салонска цена

Шампон со високо-хидратантни својства кој одлично делува на сува и разлетана (наелектризирана) коса.

Шампон со високохидратантни својства кој одлично делува на сува и разлетана (наелектризирана) коса.

Содржи: Органски ленено семе, какао путер, масло од памук и масло од коноп.

Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Препорачани производи

Scroll to top