Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органска маска за чувствителен скалп INSIGHT 250мл.

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

Нежна маска, не ја иритира кожата на главата. Потхранува и отплеткува!

Исклучително нежна маска за осетлива кожа на главата. Ја прави косата мека и лесно се расчешлува.

Особено погодна за честа употреба. Не ја суши кожата. Дерматолошки тестирана за чувствителна кожа.

Никел тест! 

Содржи органски семки од тиква и дуња.

Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Вие исто така би сакале…

Scroll to top