Органскa антиоксидантна маска INSIGHT 500мл.

Цена: 230 ден

Најавете се за салонска цена

За сите типови коса. Успешно делува против штетните ефекти на слободните радикали.

За сите типови коса. Успешно делува против штетните ефекти на слободните радикали.

Содржи: Органски морков, соја путер, масло од јојоба, масло од лешник.

Се нанесува на чиста и влажна коса, се остава да делува 3-5мин. и добро се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органскa антиоксидантна маска INSIGHT 500мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органскa антиоксидантна маска INSIGHT 500мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top