Органски кондиционер за чувствителен скалп INSIGHT 500мл.

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена

Нежен кондиционер за целото семејство (погоден за деца). Потхранува и отплеткува!

Исклучително нежен кондиционер за целото семејство (нежен за чувствителната детска кожа).

Особено погоден за честа употреба. Не ја суши кожата. Дерматолошки тестиран за чувствителна кожа.

Никел тестиран! 

Содржи органски семки од тиква и дуња.

Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Препорачани производи

Scroll to top