Органска маска за чувствителен скалп INSIGHT 500мл.

Нежна маска, не ја иритира кожата на главата. Потхранува и отплеткува!

Сподели

Исклучително нежна маска за осетлива кожа на главата. Ја прави косата мека и лесно се расчешлува.

Особено погодна за честа употреба. Не ја суши кожата. Дерматолошки тестирана за чувствителна кожа.

Никел тест! 

Содржи органски семки од тиква и дуња.

Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Органска маска за чувствителен скалп INSIGHT 500мл.
Product Cat

Brand

Insight

Препорачани производи

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.