Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Боја за коса (UV заштита и Алое Вера) GENIUS 100мл

Цена: 200 ден

Најавете се за салонска цена

заштита на косата и скалпот (UV заштита, сончогледово масло, алое вера и витамини)

SKU: G Category: Tags: , ,

GENIUS® е трајна боја со активни состојки за интензивна и долготрајна боја.

Обезбедува заштита на здравјето на косата и скалпот (заштитни UV компоненти, сончогледово масло, алое вера и витамини).
Богат избор од 106 различни нијанси.

Пакување: 100мл

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Боја за коса (UV заштита и Алое Вера) GENIUS 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Боја за коса (UV заштита и Алое Вера) GENIUS 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top