Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Безамониачна боја за коса со кавијар и кератин KAYPRO CAVAIR SUPREME 100мл

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

Amonia FREE & PPD Free

регенерира за време на боењето и 100% ги покрива белите влакна

SKU: SC Категорија Ознаки: , ,
KAYPRO® е професионална крем-боја за коса, со кавијар и кератин.
Регенерира за време на боењето и 100% ги покрива белите влакна.
Дава интензивни, трајни бои со здрава, сјајна нијанса.
Богат избор од 100 различни нијанси.
БЕЗ АМОНИЈАК!
Пакување: 100мл
Brand

Kay Pro

Scroll to top