Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Тонер за пастелни тонови (розе, сина, сива) LAKME 60мл

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена
Collage Mix боја за Cotton Candy нијанси:
  • Розе
  • Сребрена
  • Сина.
SKU: LC 0/50 Category: Tags: , , ,
Collage Mix боја за Cotton Candy нијанси:
  • Розе руса
  • Сребрена
  • Сина
Ниско ниво на амонијак за заштита на балансот на скалпот и здрава и силна коса.
Протеините од соја, ги штитат каналите на влакното за време на боењето.
Со UV заштита, за задржување на интензитетот на бојата.
Неутрализација на несаканите тонови.
Brand

Lakme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тонер за пастелни тонови (розе, сина, сива) LAKME 60мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тонер за пастелни тонови (розе, сина, сива) LAKME 60мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top