Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Хидроген со арганово масло (6%, 9%, 12%) WizzOut 1000мл

Цена: 270 ден

Најавете се за салонска цена

стабилна емулзија, со органско арганово масло и акаи путер

SKU: WO0- Category: Tags: , ,
Совршено стабилна емулзија, збогатена со органско арганово масло и акаи путер.
Гарантира изедначена боја (интензивно делува на сите микро-пигменти).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидроген со арганово масло (6%, 9%, 12%) WizzOut 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидроген со арганово масло (6%, 9%, 12%) WizzOut 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top