Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

NG Роза/Пудра ролон DEPILEVE 100гр

Цена: 79 ден

Најавете се за салонска цена

нелепливо чувство по депилацијата (за влажни временски услови)

SKU: 6173 Категории , Ознаки: , ,

Сакате мека кожа како на бебе?
Кремаста текстура, збогатена со пудра, за свилено, нелепливо чувство по депилацијата.
Идеален за влажни временски услови и сува, исончана кожа.

Тип на влакно: фини, средни и груби.
Тип на кожа: сите типови.
Зони: раце, нозе и грб.

Конзерва од 800гр

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top