Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

NG Роза/Пудра ролон DEPILEVE 100гр

Цена: 79 ден

Најавете се за салонска цена

нелепливо чувство по депилацијата (за влажни временски услови)

Сакате мека кожа како на бебе?
Кремаста текстура, збогатена со пудра, за свилено, нелепливо чувство по депилацијата.
Идеален за влажни временски услови и сува, исончана кожа.

Тип на влакно: фини, средни и груби.
Тип на кожа: сите типови.
Зони: раце, нозе и грб.

Конзерва од 800гр

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top