Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

NG Роза ролон DEPILEVE 100гр

Цена: 79 ден

Најавете се за салонска цена

Формула со титаниум-диоксид за чувствителна кожа

Екстрактот од роза, обезбедува лесна апликација и нежно влечење.
Совршен за чувствителна кожа (делува смирувачки).

Тип на влакно: фини, средни и груби.

Тип на кожа: нормална.

Зони: раце, нозе и грб.

Ролон од 100 гр.

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NG Роза ролон DEPILEVE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NG Роза ролон DEPILEVE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top