Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

NG Роза ролон DEPILEVE 100гр

Цена: 79 ден

Најавете се за салонска цена

Формула со титаниум-диоксид за чувствителна кожа

SKU: 6157/1 Категории , Ознаки: , ,

Екстрактот од роза, обезбедува лесна апликација и нежно влечење.
Совршен за чувствителна кожа (делува смирувачки).

Тип на влакно: фини, средни и груби.

Тип на кожа: нормална.

Зони: раце, нозе и грб.

Ролон од 100 гр.

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top