Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Апликатор за 80гр Патрон DEPILEVE

Цена: 50 ден

Најавете се за салонска цена

се менува по секоја употреба (хигиенски)

Апликатор за нанесување на восок за една употреба (хигиенски).

 

 

 

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Апликатор за 80гр Патрон DEPILEVE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Апликатор за 80гр Патрон DEPILEVE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top