Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

NG Маслинка ролон DEPILEVE 100гр

Цена: 79 ден

Најавете се за салонска цена

потхранувачки восок за сува и исончана кожа

SKU: 6171 Категории , Ознаки: , ,

Поради својствата на маслиновото масло исклучително е погоден за длабинска нега дури
и на најспецифичниот тип на кожа. Се препорачува за сува и исончана кожа.

 

Тип на влакно: фини, средни и груби.

Тип на кожа: нормална.

Зони: раце, нозе и грб.

 

Ролон од 100 гр.

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top