Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Чај ролон 100гр DEPILEVE

Цена: 79 ден

Најавете се за салонска цена

Тајната на Ориентот (црвен чај за многу чувствителна кожа)

SKU: 6175 Категории , Ознаки: , ,

Тајната на Ориентот, се враќа со оригинална формула, збогатена со црвен чај.
Се препорачува за многу сува кожа.

Тип на влакно: фини, средни и груби влакна.
Тип на кожа: нормална и чувствителна.
Зони: раце, нозе, грб.

Ролон од 100гр

 

 

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top