Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање

Цена: 5,900 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: BC045 Categories: , , Tags: , ,
Beard Club POWER CUT 9000 машинка за шишање
🔸 Моќен високо брзински мотор
🔸 Можност за безжична работа
🔸 Сечила од нерѓосувачки челик кои можатѕа да достигнат и 9000 вртежи за прецизно шишање.
🔸 Дизајнирана за фризери и бербери кои бараат доверливост, флексибилност, брзо полнење и максимална автономија.
🔸 Чист дизајн и оптимална ергономија
🔸 Идеален баланс на снага
🔸 Висока ефикасност за главно потсрижување или прецисни контури
🔸 Вклучени 6 чешли и 2 прецизни глави
Product Cat

Препорачани производи

Scroll to top