Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СУПЕР Пакет за мажи БЕЗ брада INSIGHT MAN

Цена: 630 ден

Најавете се за салонска цена

Масло за прецизно Бричење + AFTER-SHAVE + Шампон за коса/тело (Organic)

Categories: , Tags: ,
ПРОМОТИВЕН СУПЕР ПАКЕТ
(за мажи без брада)
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Се што ви е потребно за секси брада, кожа и коса:
   МАСЛО ЗА ПРЕЦИЗНО БРИЧЕЊЕ
+ AFTER-SHAVE
+ 2во1 ШАМПОН ЗА КОСА/ТЕЛО
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -​
Мулти-функционално масло за Бричење INSIGHT 50мл (Organic)
Масло со 2 Функции:
  • Го олеснува бричењето и ја негува кожата;
  • Хранливо масло што ја отплеткува брадата.
Упатство за употреба: Нанесете неколку капки на лицето пред бричење. Заштитува од иритација.
2 ВО 1: Смирувачка крема за Лице и After-Shave INSIGHT 100мл (Organic)
Специјално дизајниран и за најчувствителната кожа. Ја смирува иритацијата.
Упатство за употреба: ​Веднаш по бричењето, нанесете на чист врат и лице.
2 ВО 1: Шампон за Коса и Тело INSIGHT 250мл (Organic)
Практична и нежна формула за коса и тело. Одличен за патување и мажи со брз животен стил.
Упатство за употреба: Оптимална количина од шампонот, се нанесува на мокра кожа/коса и нежно се масира.

 

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

 

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Препорачани производи

Scroll to top