Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СУПЕР Пакет за мажи БЕЗ брада INSIGHT MAN

Цена: Original price was: 710 ден.Current price is: 630 ден.

Најавете се за салонска цена

Масло за прецизно Бричење + AFTER-SHAVE + Шампон за коса/тело (Organic)

Категории , Ознаки: ,
ПРОМОТИВЕН СУПЕР ПАКЕТ
(за мажи без брада)
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Се што ви е потребно за секси брада, кожа и коса:
   МАСЛО ЗА ПРЕЦИЗНО БРИЧЕЊЕ
+ AFTER-SHAVE
+ 2во1 ШАМПОН ЗА КОСА/ТЕЛО
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -​
Мулти-функционално масло за Бричење INSIGHT 50мл (Organic)
Масло со 2 Функции:
  • Го олеснува бричењето и ја негува кожата;
  • Хранливо масло што ја отплеткува брадата.
Упатство за употреба: Нанесете неколку капки на лицето пред бричење. Заштитува од иритација.
2 ВО 1: Смирувачка крема за Лице и After-Shave INSIGHT 100мл (Organic)
Специјално дизајниран и за најчувствителната кожа. Ја смирува иритацијата.
Упатство за употреба: ​Веднаш по бричењето, нанесете на чист врат и лице.
2 ВО 1: Шампон за Коса и Тело INSIGHT 250мл (Organic)
Практична и нежна формула за коса и тело. Одличен за патување и мажи со брз животен стил.
Упатство за употреба: Оптимална количина од шампонот, се нанесува на мокра кожа/коса и нежно се масира.

 

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

 

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top