Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лосион за лице – Dermo Controle 500мл.

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

третмански лосион кој ја балансира кожата, негува и заштитува од лезии на акни и инфекции

SKU: 6342 Категорија Ознаки: , ,

Третмански лосион кој ја балансира кожата, негува и заштитува од лезии на акни и инфекции.

  • Го намалува црвенилото и воспаленијата со отворање на фоликулите.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на лицето по миење со гел пената. Во случај на засилена активност на акните и неколку пати на ден.
  • Нанесете со памучен туфер со благо притискање, без да триете. Исушете со хартиено марамче.
Product Cat

,

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top