Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лосион за лице – Dermo Controle 500мл.

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

третмански лосион кој ја балансира кожата, негува и заштитува од лезии на акни и инфекции

SKU: 6342 Category: Tags: , ,

Третмански лосион кој ја балансира кожата, негува и заштитува од лезии на акни и инфекции.

  • Го намалува црвенилото и воспаленијата со отворање на фоликулите.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на лицето по миење со гел пената. Во случај на засилена активност на акните и неколку пати на ден.
  • Нанесете со памучен туфер со благо притискање, без да триете. Исушете со хартиено марамче.
Product Cat

,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лосион за лице – Dermo Controle 500мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лосион за лице – Dermo Controle 500мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top