Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел пена за миење лице – Dermo Controle 500мл.

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

го чисти себумот и нечистотиите, го задржува хидро-балансот на кожата

SKU: 6341 Категорија Ознаки: , ,

Гел за чистење на масна или кожа склона кон мастење.

  • Ги елиминира нечистотиите, а при тоа респектирајќи ја природната хидратација на кожата.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на лицето, вратот, очите и усната
  • Нанесете малку гел на дланката и помешајте со малку млака вода за да се направи пена и нанесете.
  • Исплакнете со многу вода и исушете со марамица.
  • Финиширајте со памучни туфери натопени во лосион Control и исушете.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top