Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел пена за миење лице – Dermo Controle 500мл.

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

го чисти себумот и нечистотиите, го задржува хидро-балансот на кожата

SKU: 6341 Category: Tags: , ,

Гел за чистење на масна или кожа склона кон мастење.

  • Ги елиминира нечистотиите, а при тоа респектирајќи ја природната хидратација на кожата.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на лицето, вратот, очите и усната
  • Нанесете малку гел на дланката и помешајте со малку млака вода за да се направи пена и нанесете.
  • Исплакнете со многу вода и исушете со марамица.
  • Финиширајте со памучни туфери натопени во лосион Control и исушете.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел пена за миење лице – Dermo Controle 500мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел пена за миење лице – Dermo Controle 500мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top