Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Емулзија за лице – Dermo Purifante 200мл.

Цена: 760 ден

Најавете се за салонска цена

24ч хидратација со мат ефект. Ја намалува појавата на црвенила (идеална подлога за шминка)

SKU: 6348 Category: Tags: , ,

24ч хидратација со мат ефект

  • Ја намалува појавата на црвенила
  • Иделана како подлога за шминка и избегнување на сјаењето во тек на денот.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер.
  • Се нанесува на чиста и тонизирана кожа на лицето и вратот.
  • За најдобри резултати нанесете после серимот Т-зона.
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Емулзија за лице – Dermo Purifante 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Емулзија за лице – Dermo Purifante 200мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top