Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Емулзија за лице – Dermo Purifante 200мл.

Цена: 760 ден

Најавете се за салонска цена

24ч хидратација со мат ефект. Ја намалува појавата на црвенила (идеална подлога за шминка)

SKU: 6348 Категорија Ознаки: , ,

24ч хидратација со мат ефект

  • Ја намалува појавата на црвенила
  • Иделана како подлога за шминка и избегнување на сјаењето во тек на денот.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер.
  • Се нанесува на чиста и тонизирана кожа на лицето и вратот.
  • За најдобри резултати нанесете после серимот Т-зона.
Product Cat

Brand

Anesi

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top