Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

СЕТ: 12 x D’Eyeko TRIPLE 3001

Цена: 2,520 ден

Најавете се за салонска цена

трослојни, изразено густи трепки со суптилни продолжетоци, од 100% природно влакно 

12 x D'Eyeko TRIPLE 3001

трослојни, изразено густи трепки со суптилни продолжетоци, од 100% природно влакно 

Меки, лесни и тројно обложени.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top