D’Eyeko TRIPLE 3003

Цена: 230 ден

Најавете се за салонска цена

трослојно обложени, вкрстени трепки од 100% природно влакно 

SKU: DE3003 Category: Tags: , ,

Меки, лесни и тројно обложени.
Изработени од природно влакно.
100% рачна изработка.

Product Cat

Brand

Deyeko

Scroll to top