Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Црн лепак за трепки ARDELL 7гр

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

со тенок врв (за прецизно, лесно и брзо нанесување)

Product Cat

Brand

Ardell

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top