Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Парафин анти-септик од чајно дрво DEPILEVE 900гр

Цена: 850 ден

Најавете се за салонска цена

енергетски парафин за стимулирање на периферната циркулација (за педикир)

 

SKU: 6144 Категории , Ознаки: ,
Парафинот делува како термо маска и помага активните состојки
длабоко да навлезат во кожата (мини-сауна).
Енергетски парафин со анти-септички својства од чајно дрво.
Збогатен со есенцијални масла од мајчина душичка и ѓумбир,
ја стимулира периферната циркулација и длабоко ја омекнува кожата.
Brand

Anesi, Depileve

Product Cat

,

Scroll to top