Парафин од праска за хидратација DEPILEVE 900гр

ја подобрува еластичноста на кожата и ја прави бебешки мазна (за маникир и педикир)

 

Сподели
Парафинот делува како термо маска и помага активните состојки
длабоко да навлезат во кожата (мини-сауна).
Опоен мирис на праска со витамин Е и масло од праска.
Со инфузија од масло од авокадо и цвет монои од Тахитите,
ја подобрува еластичноста на кожата и ја прави бебешки мазна.
Парафин од праска за хидратација DEPILEVE 900гр
Product Cat

,

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.