Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кислороден гел – Aqua Vital 200мл.

Цена: 890 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6306 Категорија Ознаки: , ,

Кислороден гел за повеќе намени, есенцијален во професионалните третмани.

  • Многу брзо ја смирува и освежува кожата
  • Збогатува со кислород, хидрира, заштитува, потхранува и стимулира создавање на колаген и еластин.

Начин на употреба

  • За масажа.
  • Како маска: Нанесете дебел слој и оставете да делува 10мин.
  • Со апаратура: Може да се јонизира со негативна електрода или да се користи со ултразвук.
  • Отстранете го вишокот со шпатула и влажна крпа.
  • Тонизирајте и исушете ја кожата.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top