Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ANESI Epigenesse Кит – 4 третмани

Цена: 3,200 ден

Најавете се за салонска цена

Потентни лифтинг ампули за моментали ефекти со видливи и долготрајни затегнувачки придобивки.

SKU: ANP06 Категории , Ознаки: , ,

ANESI Epigenesse Кит – професионален третман (4 третмани)

Китот содржи:

  • Гликолен и ензиматски пилинг
  • Hydra Soft – тонизирачки лосион
  • Концентрат за обновување на кожата
  • Подмладувачка ладна маска
  • Ампула за лифтинг
  • Ревитализирачки дневен крем
Brand

Anesi

Вие исто така би сакале…

Scroll to top