Серум за лице – Aqua Vital 150мл.

Цена: 790 ден

Најавете се за салонска цена

Концентрат за максимална хидратација и детоксификација.

  • Ја враќа хидратацијата длабински за подобрување на правилната функција на клетките.
  • Го мултиплицира ефектот на другите третмани, како на пример anti-age третманите.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на чиста кожа и тонизирана кожа.
  • Се масира се додека не се впие целосно.
  • Продолжете со соодветниот крем ANESI
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за лице – Aqua Vital 150мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за лице – Aqua Vital 150мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top