Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ANESI 3C Витамин ампули 6×1,5мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена
Моќна антиоксидантна ампула за осветлување на тенот збогатена со 10% активен Витамин Ц
SKU: ANC05 Categories: , Tags: , , ,

ANESI 3C Витамин ампули – Ослободете се од изморената кожа и брзо вратете го сјајот, здравиот тен со оваа високо концентрирана антиоксидантна ампула. Пакувањето содржи 6 моно дози за да се зачува свежината и потенцијата на ампулата. Со секоја употреба видливо се подобрува и изедначува тенот и се намалуваат брчките и фините линии на лицето.

За најдобри резултати се користи секој ден во третман од 6-12 дена при промана на годишните времиња или кога се подготвувате за некоја специјална прилика.

Амулата се нанесува пред кремот 3Ц

AnesiLab

 

Scroll to top