Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ANESI 3C Витамин крем 50мл.

Цена: 1,190 ден

Најавете се за салонска цена
Хидратантен крем збогатен со антиоксиданти за посветол тен
SKU: ANC01 Categories: , Tags: , ,

Погоден за сите типови на кожа со антиоксиданти Витамин Ц, Коензим Q10 и Витамин Е за помош во борбата против слободните радикали, обновување на кожата и осветлување.

Морски колаген и стем клетки од јаболка за хидратација и забрзување на клреточната регенерација, во комбинација со хранливи растителни масла за омекнување на кожата.

Се препорачува како продолжена домашна нега на професионалниот третман 3C Glow

Scroll to top