Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ANESI Epigenesse FLASH LIFT ампули 6×1.5ml.

Цена: 850 ден

Најавете се за салонска цена

Потентни лифтинг ампули за моментали ефекти со видливи и долготрајни затегнувачки придобивки.

SKU: ANP01 Категории , Ознаки: , ,

Flash Lift Ампули

Потентни лифтинг ампули за моментали ефекти со видливи и долготрајни затегнувачки придобивки.

Моменталниот лифтинг и затегнувачки ефект ги намалува порите и ја подобрува структурата на кожата за помазен и подмладен тен.

Нанесете на чиста кожа секогаш кога ќе имате потреба за дополнителен лифтинг или разувавувачки ефект. Идеални за сите типови кожа и специјални прилики!

Може да се користи со или без навлажнувач. Оставете целосно да се впие пред да ја нанесувате шминката.

Pore Reductyl NT: (Agaric Acid) Природен астрингент кои ги минимизира порите, измазнува и хидрира за моментален “WOW” ефект
Cobiolift: Моментален лифтинг филмоген со измазнувачки ефект врз брчките.

Brand

Anesi

Scroll to top