Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ботокс Шампон KAYPRO 1000мл

Цена: 450 ден

Најавете се за салонска цена

Шампон за обнова со растителни пептиди за сериозно оштетена коса која има тенденција да се крши

Ботокс Шампон за обнова со растителни пептиди за сериозно оштетена коса која има тенденција да се крши. Нежно чисти и истовремено помага за обнова на внатрешноста. Специфична формула која придонесува за враќање на природниот баланс на протеините во влакното.

Начин на употреба: Се нанесува на мокра коса, се масира и се измива.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top