Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Арган Шампон KAYPRO 350мл

Цена: 260 ден

Најавете се за салонска цена

Хранлив шампон со АРГАНОВО, ленено масло и протеини од свила.

Хранлив шампон со АРГАНОВО, ленено масло и протеини од свила.

Нежно чисти, дава сјај и косата ја прави свилено мека.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top