Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Argan Treasure Шампон KAYPRO 250мл

Цена: 190 ден

Најавете се за салонска цена

Хранлив шампон со АРГАНОВО, ленено масло и протеини од свила.

Хранлив шампон со АРГАНОВО, ленено масло и протеини од свила.

Нежно чисти, дава сјај и косата ја прави свилено мека.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Argan Treasure Шампон KAYPRO 250мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Argan Treasure Шампон KAYPRO 250мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top