Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кавијар Шампон за боена коса KAYPRO 1000мл

Цена: 450 ден

Најавете се за салонска цена

Идеален шампон со кавијар за боена и третирана коса

Идеален шампон со кавијар за боена и третирана коса

Ефикасно чисти, потхранува, моментално навлажнува, омекнува и дава сјај, без да додава тежина на косата. Ја заштитува, продолжува и интензивира бојата, за долготрајна сјајна коса.

Начин на употреба: Се нанесува на влажна коса, се масира, потоа се мие.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кавијар Шампон за боена коса KAYPRO 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кавијар Шампон за боена коса KAYPRO 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top