Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кавијар Шампон за боена коса KAYPRO 350мл

Цена: 280 ден

Најавете се за салонска цена

Идеален шампон со кавијар за боена и третирана коса

Идеален шампон со кавијар за боена и третирана коса

Ефикасно чисти, потхранува, моментално навлажнува, омекнува и дава сјај, без да додава тежина на косата. Ја заштитува, продолжува и интензивира бојата, за долготрајна сјајна коса.

Начин на употреба: Се нанесува на влажна коса, се масира, потоа се мие.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top