Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лак за коса (Пченица и Омега 3/6) REBEEL 500мл

Цена: 199 ден

Најавете се за салонска цена

за екстремно цврсти фризури (ја затвора кутикулата + анти-статик)

SKU: P005 Category: Tags: , , , ,

ПРОТЕИН ОД ПЧЕНИЦА: ја заштитува структурата на косата и длабински ја хидрира. Активна состојка со анти-статик ефект (против наелектризирана коса). 

ОМЕГА 3/6: Ја прави косата здрава и лелеава. Богатство од моќни еудермични состојки за регенерација на безживотна коса без сјај.

+ Волуменска, природна фризура
+ Формула против влага
+ Трајност: за екстремни фризури

Цврстина: 5
Пакување: 500ml

За екстремно цврсти фризури. 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак за коса (Пченица и Омега 3/6) REBEEL 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лак за коса (Пченица и Омега 3/6) REBEEL 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top