Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Флексибилен гел восок за воден изглед LAKME 100мл

Цена: 370 ден

Најавете се за салонска цена

формула базирана на вода со мемори ефект (се обновува со навлажнување)

SKU: LS022 Category: Tags: , , , ,
  • Формула базирана на вода.
  • Сјај.
  • Одвојува и дефинира со флексибилна контрола.
  • Не додава тежина.
  • Природен влажен изглед.
  • Лесно се измива без да остава остатоци.

ФАКТОР НА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 3
ТИП НА КОСА: За сите типови коса
МИРИС: Праска и портокал

Активни состојки:
Анти оксидантен комплекс од семки од грозје: Природна бариера за заштита на структурата
на влакното од штетните ефекти од слободните радикали. УВ заштита. Термичка заштита. Заштита на бојата.
Hi-Tech смоли дизајнирани за обезбедување на стајлинг со подолготраен лифтинг:
Отпорност на влага. Долготрајност

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Нанесете од гел восокот. Направете ги боцките и исушите за да добиете природен ефект,
но со флексибилно држење. Има мемориски ефект и се обновува со навлажнување.

АПЛИКАЦИЈА: Се нанесува на влажна или сува коса

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Флексибилен гел восок за воден изглед LAKME 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Флексибилен гел восок за воден изглед LAKME 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top